CANopen / DeviceNet, Cordset, dubbelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 103/30M
Fabrikantnummer:
900001633
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet, Cordset is een hoogwaardige verbindingsoplossing die is ontworpen om betrouwbare gegevensoverdracht in industriële omgevingen te waarborgen. Deze dubbelzijdige cordset beschikt over M12-standaardconnectors met rechtstreekse 5-polige mannelijke en vrouwelijke contacten, wat zorgt voor een veilige en robuuste verbinding. De grijze PVC DeviceNet-THIN kabel biedt uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit, ideaal voor diverse veeleisende toepassingen. Met een nominale spanning van 250 V, een nominale impuls van 4,0 kV en een nominale stroom van 4A garandeert deze cordset een efficiënte prestatie. De connectors zijn IP65/IP67-geclassificeerd, wat een hoge weerstand tegen stof en waterinfiltratie biedt, waardoor ze geschikt zijn voor zware industriële omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Verpakkingseenheid: | 100 pieces |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | TC - Tinned Copper |
| Geleidergrootte: | max. 1.5 mm² |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Centrale schroef: | 4.8, Fe/Zn B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Accessoires apart te bestellen: | 732-045-001, STASI 3, securing clip |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw with external threads |
| Kabeltype: | 103 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Belden merk: | Lumberg-Automation |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Ontvlambaarheid: | housing UL 94 HB; contact holder UL 94 V-0 |
| Afdichtingsmateriaal: | SBR/NBR, cable gland |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 103/30M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Grey |
| Vormdeelkleur: | Grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, double ended: M12 Standard, Male, Straight, 5 pole, to a, M12 Standard, Female, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet-THIN |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG11: (250-375) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Vrouwelijk: | female connector |
| Aandraaimoment (montageschroef): | BZ 2,9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (40-50) Ncm |
| Uniek Nr.: | aut900001633 |