CANopen / DeviceNet, Aansluitkabel, enkelzijdig
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0935 614 303/1M
Fabrikantnummer:
900001570
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De CANopen / DeviceNet Aansluitkabel, enkelzijdig, beschikt over een 7/8" vrouwelijke connector in een rechte configuratie met 5 polen, ontworpen voor efficiënte en betrouwbare gegevensoverdracht. De aansluitkabel is uitgerust met een grijze PVC-kabel en is geschikt voor DeviceNet THIN-toepassingen. Het heeft een robuuste TPU-gegoten behuizing en contactschacht, met vergulde over met zilver bedekte CuZn-contacten die zorgen voor hoge geleidbaarheid en duurzaamheid. De aansluitkabel biedt afgeschermde gegevensoverdracht, een nominaal voltage van 250V en een nominale stroom van 4A, wat het ideaal maakt voor industriële automatiseringsomgevingen. Het is bestand tegen mechanische en chemische belastingen, inclusief oliën, zuren en logen, en is UL- en RoHS-conform. Het temperatuurbereik voor gebruik is -40°C tot +90°C en het heeft IP65- en IP67-beschermingsstanden, wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 900001570 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | grey |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Braid, TC, 65% Coverage |
| Oliebestendigheid: | |
| Aantal draden: | 2 Pair + Drain |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | UL AWM 20201, CSA AWM I/II A/B |
| Draadkleuren en pintoewijzing: | 1 = bare (Shield); 2 = red (+24 V); 3 = black (GND 0V); 4 = white (CAN_H); 5 = blue (CAN_L) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Power, Data-PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale stroom In: | 4 A |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabeltype: | 303 |
| Kabelnummer: | 614 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 5x 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 20 to + 60°C (60°C UL) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 7.11 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Belden merk: | Lumberg-Automation |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | AI, anodized black |
| Lange omschrijving (#1): | CANopen / DeviceNet, Cordset, single ended: 7/8", Female, Straight, 5 pole, with cable type, Grey, PVC, DeviceNet THIN |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | PUR, grey |
| Artikelomschrijving: | 0935 614 303/1M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Power Ø1.80 mm, Data Ø2.00 mm |
| Inzetstuk: | PUR, yellow |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4, IEC 60332-1-2 |
| Koppelmoermateriaal: | Aluminium, e-coated or anodized black |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Gegevensoverdracht: | CANopen / DeviceNet |
| Uniek Nr.: | aut900001570 |