CA 6 W LD
€ 14,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
CA 6 W LD blau / blue
Fabrikantnummer:
934131102
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De CA 6 W LD is een Circulaire Veld-Aansluitbare Stroomconnector uit de CA-serie, ontworpen met een vrouwelijke, hoekige configuratie. Het beschikt over een 7-pins (6+PE) opstelling, geïntegreerde trekontlasting en ondersteunt 230 V AC/DC met een stroomrating van 10 A. De connector is vervaardigd door Hirschmann en voldoet aan diverse industriële behoeften. Het zorgt voor operationele betrouwbaarheid met zijn hoogwaardige constructie, waaronder PA 66 GF-materiaal met UL 94 V-0 brandbaarheidsklasse, stevige CuZn-contacten bedekt met Cu/Ag, en een operationeel temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. De connector is ontworpen in overeenstemming met DIN EN 61984 en biedt een IP66/IP67-beschermingsgraad indien correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectors. Geschikt voor kabels met diameters van 6 mm tot 12 mm, belooft deze connector veilige en efficiënte connectiviteit in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Circular Field Attachable Power Connector (CA Series): Female, angled, 7-pin(6+PE), integrated strain relief, 230 V AC/DC, 10 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934131102 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | CA-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP66, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230V AC/DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | 934-126-100 CA 6 LS (field attachable, straight), 932-326-100 CA 6 GS (receptacle, straight) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 7(6+PE) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP66, IP67 |
| Nominale stroom*: | 10 A (0.75 mm²) |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-bestand: | E95522, Series CA 3 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E41871 |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr. 2745 |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø12 mm, Gasket Ø9 mm for cables with Ø6 - 9 mm, Gasket Ø12 mm for cables with Ø9 - 12 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250V AC/DC |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Artikelomschrijving: | CA 6 W LD blau / blue |
| Accessoires apart te bestellen: | CA00 SD 3: 831-532-400, cap |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.75 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelwartel: | TR22 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-2 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingskleur: | blue |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (bevestiging): | UL 94 V-0 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | TR22: min. 250 Ncm |
| Uniek Nr.: | hir934131102 |