CA 6 LD
€ 12,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
CA 6 LD weiss / white
Fabrikantnummer:
934127107
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De CA 6 LD Circulaire Veldbevestigbare Stroomconnector uit de CA-serie is een duurzaam en betrouwbaar onderdeel, ontworpen voor diverse elektrische toepassingen. Deze connector heeft een vrouwelijke, rechte configuratie met 7 pinnen (6+PE), waardoor hij geschikt is voor verschillende installaties. De geïntegreerde trekontlasting zorgt voor betrouwbare en stabiele verbindingen, zelfs onder mechanische belasting. Hij kan werken bij 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 10 A. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals een PA 66 GF contactdrager en NBR pakkingen, biedt het uitstekende weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden. De IP66/IP67-beschermingsgraad garandeert superieure prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen. Ideaal voor industriële toepassingen en elektrische installaties waar veilige en betrouwbare verbindingen cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr. 2745 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP66, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP66, IP67 |
| Productsubfamilie: | CA-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934127107 |
| Bedrijfsspanning: | 230V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 7(6+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 10 A (0.75 mm²) |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E41871 |
| UL-bestand: | E95522, Series CA 3 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | solder |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø12 mm, Gasket Ø9 mm for cables with Ø6 - 9 mm, Gasket Ø12 mm for cables with Ø9 - 12 mm |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| Nominale spanning: | 250V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | 934-126-100 CA 6 LS (field attachable, straight), 934-130-100 CA 6 W LS (field attachable, angled), 932-326-100 CA 6 GS (receptacle, straight) |
| Lange omschrijving (#1): | Circular Field Attachable Power Connector (CA Series): Female, straight, 7-pin(6+PE), integrated strain relief, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | CA 6 LD weiss / white |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.75 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 |
| Kabelwartel: | TR22 |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C, notice derating |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 |
| Behuizingskleur: | white |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (bevestiging): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | TR22: min. 250 Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | CA00 SD 3: 831-532-400, cap |
| Uniek Nr.: | hir934127107 |