C20 Cold Condition Inlet (PX0598) 6.3mm Tab Termination Unfiltered Single Contact Illuminated Switch Marked I/O Green
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV49/Z0000/74
Fabrikantnummer:
BZV49/Z0000/74
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C20 Cold Condition Inlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact Marked I/O Illuminated |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 58.4mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | Green |
| Stroom (max.): | 16A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C20 Inlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0598 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV49/Z0000/74 |