C19 IEC CONNECTOR
€ 11,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0599
Fabrikantnummer:
PX0599
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, ENEC, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 16A, 20A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Straight Female Connector |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0596,PX0598 |
| Type IEC EN 60620: | EN60 320-1 Standard Sheet C19 Class I |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0599 |