C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet (PX0575+PX0695) 6.3mm Tab Termination A0330 Filter (3A PS01/A L/C v3) Single Contact High Inrush Switch Marked I/O
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH09/A0330/98
Fabrikantnummer:
BZH09/A0330/98
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet |
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact High Inrush Marked I/O |
| Stroom (max.): | 3A |
| Type filter: | 3A PS01/A L/C v3 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | A0330 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 95.6mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH09/A0330/98 |