C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet (PX0575+PX0695) 6.3mm Tab Termination A0310 Filter (3A PS01/A L/C v1) FX0359 Fuseholder Blanking Plate
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV09/A0310/45
Fabrikantnummer:
BZV09/A0310/45
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet |
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Stroom (max.): | 3A |
| Type filter: | 3A PS01/A L/C v1 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | Blanking Plate |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | A0310 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV09/A0310/45 |