BZH10/Z0000/03
Fabrikantnummer:
BZH10/Z0000/03
|---|---|
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 95.6mm |
| Spanning (max.): | 250V |