BZV10/Z0000/42
Fabrikantnummer:
BZV10/Z0000/42
Specificaties
| Verlichtingsspanning: | 110V |
|---|---|
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet |
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Kleur neonlamp (IEC): | DX0928/Green |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Spanning (max.): | 250V |