BZV10/Z0000/04
Fabrikantnummer:
BZV10/Z0000/04
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | 2 x FX0359 Fuseholders |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | Unfiltered |
| Spanning (max.): | 250V |