BZH10/A1030/46
Fabrikantnummer:
BZH10/A1030/46
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact High Inrush |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v3 |
| Filteropties (IEC): | A1030 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 95.6mm |
| Spanning (max.): | 250V |