BZH10/A1020/01
Fabrikantnummer:
BZH10/A1020/01
|---|---|
| Schakelaar type: | Single Contact |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v2 |
| Filteropties (IEC): | A1020 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 95.6mm |
| Spanning (max.): | 250V |