C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet (PX0575+PX0695) 2.8mm Tab Termination A1020 Filter (10A PS01/A L/C v2) Red Indicator
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZH10/A1020/03
Fabrikantnummer:
BZH10/A1020/03
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet |
|---|---|
| Kleur neonlamp (IEC): | Red |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | None |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | A1020 |
| Breedte IEC-module (horizontaal): | 95.6mm |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZH10/A1020/03 |