BZV10/A1020/45
Fabrikantnummer:
BZV10/A1020/45
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | Blanking Plate |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | A1020 |
| Spanning (max.): | 250V |