BZV10/A1020/04
Fabrikantnummer:
BZV10/A1020/04
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | 2 x FX0359 Fuseholders |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | 10A PS01/A L/C v2 |
| Filteropties (IEC): | A1020 |
| Spanning (max.): | 250V |