C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet (PX0575+PX0695) 2.8mm Tab Termination A0120 Filter (1A PS01/A L/C v2) FX0359 Fuseholder Blanking Plate
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
BZV10/A0120/45
Fabrikantnummer:
BZV10/A0120/45
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | C14 Cold Condition Inlet + Sheet F Non-Shuttered Outlet |
|---|---|
| Aantal zekeringhouders: | FX0359 Fuseholder |
| Hoogte IEC-module (verticaal): | 78.7mm |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type filter: | 1A PS01/A L/C v2 |
| Functie: | C14 Inlets + Sheet F Outlets |
| IEC-connectoronderdelen: | Blanking Plate |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0575+PX0695 |
| Filteropties (IEC): | A0120 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgBZV10/A0120/45 |