Buela 30 K Rood
€ 1,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
Buela 30 K Rood
Fabrikantnummer:
930727101
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
BUELA 30 K is een banaansteker voor vol contact met een schroefverbinding voor snoeren van 2,5 mm². De contactveren zijn gemaakt van vernikkeld messing. Geschikt voor 30 V AC / 60 V DC en 16 A; CAT I. Dit artikel is rood.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Banaankoppeling |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 30 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |