Brass Chrome Plated Push Button Switch Red Prominent Button S.P. Push To Make Slow Momentary Action 22.2mm Diameter
€ 13,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0012/RD
Fabrikantnummer:
MP0012/RD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Kleur schakelknop: | Red |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 22.2mm |
| Functie: | Slow Momentary Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgMP0012/RD |