Brass Chrome Plated Push Button Switch Rear Panel Mount Black Button S.P. Push To Make Slow Momentary Action 9.9mm Diameter
€ 6,57
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0016
Fabrikantnummer:
MP0016
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Downloads
Specificaties
| Kleur schakelknop: | Black |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 1A |
| Diameter: | 9.9mm |
| Functie: | Slow Momentary Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Spanning (max.): | 28V |
| Uniek Nr.: | blgMP0016 |