Brass Chrome Plated Push Button Switch Black Prominent Button S.P. Push To Make Slow Momentary Action 22.2mm Diameter
€ 13,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0012
Fabrikantnummer:
MP0012
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Kleur schakelknop: | Black |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 22.2mm |
| Functie: | Slow Momentary Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgMP0012 |