Brass Chrome Plated Proud Fitting S.P. Push To Make Slow Momentary Action 22.1mm Diameter internally sealed
€ 23,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0033
Fabrikantnummer:
MP0033
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Downloads
Specificaties
| Schakelprofiel: | Proud Fitting |
|---|---|
| Schroefdraadmaat: | 0.747 inch x 26TPI |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Brass - Chrome Plated |
| Stroom (max.): | 1A |
| Diameter: | 22.1mm |
| Functie: | Slow Momentary Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgMP0033 |