Box Style Rectangular IEC Distribution Unit PXD703 Series BS1363 Plug on 2M Cable 6 Shuttered Outlet Switched Fused With Neon Indicator
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXD703/061/10/1
Fabrikantnummer:
PXD703/061/10/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | BS1363 Plug on 2M Cable |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -5°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Aantal aansluitingen: | 6 Shuttered Outlet |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Stroom (max.): | 10A |
| Kleur controlelamp verdeeleenheid: | Switched Fused With Neon Indicator |
| Type filter: | Unfiltered |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rectangular Units |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPXD703/061/10/1 |