Body PX0413 Series 2 Contact Socket
€ 10,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0413/02S
Fabrikantnummer:
PX0413/02S
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 2 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 8A |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rear Panel Mount Connector |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0413/02S |