Basisunit UAE Data CAT6A 2x RJ45 inbouw
€ 14,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ES 480 8-8 WH 2V
Fabrikantnummer:
ES 480 8-8 WH 2V
Merk:
Lumberg Nederland
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ES 480 8/8 WH 2V is een afgeschermde Cat6A wandcontactdoos met 2× 40° hoek van de aansluiting RJ45-aansluitingen, geschikt voor Class EA-netwerken (10 Gbps @ 500 MHz).
- LSA-snijklemmen volgens ISO/IEC 11801 en TIA/EIA‑568‑B.2‑10 normen.
- Ondersteunt PoE+ (IEEE 802.3at) en is getest op ≥ 1000 aansluitcycli.
- flexibele kabelinvoer aan zijden voor nette installatie zonder knikken.
- Uitgevoerd met gescheiden circuits, ideaal voor neutrale netwerken of dubbele datalijnen.
- Kabel type's Cat. 5E, Cat. 6 en Cat. 6A kabels
- Geschikt voor inbouw- of opbouwmontage in standaard inbouwdozen
- Compatibel met UAE schakelmateriaal van onder andere:
Busch-Jaeger®
BERKER® S1, B2, B3, B7
ELSO® JOY
GIRA® systeem 55, Esprit, Event, E2
JUNG® A500, AS500
KLEIN K 55®, KG®
KOPP® Lübeck, HK05, HK07, HK08
MERTEN® SystemM, M-plan, M-arc, M-star, M-smart, 1-M, Atelier-M
OPUS® InForm, FUSION, KUBUS, BASIC, KANTO
PEHA® Aura
SIEMENS® Delta Line
(Gedeponeerde handelsmerken van de respectieve eigenaren)
- standaard frontplaat met afdekring meegeleverd.
- Ontworpen voor professionele netwerkinstallaties met hoge snelheden en storingsbescherming.
- Perfect voor gebruik in kantoren, datacenters of industriële netwerken.
- LSA-snijklemmen volgens ISO/IEC 11801 en TIA/EIA‑568‑B.2‑10 normen.
- Ondersteunt PoE+ (IEEE 802.3at) en is getest op ≥ 1000 aansluitcycli.
- flexibele kabelinvoer aan zijden voor nette installatie zonder knikken.
- Uitgevoerd met gescheiden circuits, ideaal voor neutrale netwerken of dubbele datalijnen.
- Kabel type's Cat. 5E, Cat. 6 en Cat. 6A kabels
- Geschikt voor inbouw- of opbouwmontage in standaard inbouwdozen
- Compatibel met UAE schakelmateriaal van onder andere:
Busch-Jaeger®
BERKER® S1, B2, B3, B7
ELSO® JOY
GIRA® systeem 55, Esprit, Event, E2
JUNG® A500, AS500
KLEIN K 55®, KG®
KOPP® Lübeck, HK05, HK07, HK08
MERTEN® SystemM, M-plan, M-arc, M-star, M-smart, 1-M, Atelier-M
OPUS® InForm, FUSION, KUBUS, BASIC, KANTO
PEHA® Aura
SIEMENS® Delta Line
(Gedeponeerde handelsmerken van de respectieve eigenaren)
- standaard frontplaat met afdekring meegeleverd.
- Ontworpen voor professionele netwerkinstallaties met hoge snelheden en storingsbescherming.
- Perfect voor gebruik in kantoren, datacenters of industriële netwerken.
Downloads
Specificaties
| Opbouw (stucwerk): | Nee |
|---|---|
| Inbouwmontage (stucwerk): | Ja |
| Wandgootinbouw: | Ja |
| Vloerdoos/vloermontage: | Ja |
| Bevestigingswijze: | Schroeven |
| Samenstelling: | Basiselement met volle afdekplaat |
| Connectortype: | 2xRJ45 8(8) |
| Incl. connectoren: | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren: | 2 |
| Categorie: | 6A (TIA) |
| Kleur: | Zink |
| RAL-nummer: | 9010 |
| Aansluitwijze: | Insnij/IDC |
| Bussen afgeschermd: | Ja |
| Afgeschermde behuizing: | Ja |
| Separate aardingsaansluiting: | Ja |
| Met tekstveld: | Ja |
| Compatible met afdekramen van derden: | Ja |
| Separate kabeltrekontlasting: | Ja |
| Montagewijze afscherming: | Clip |
| Uitvoerrichting: | Recht |
| Met stofbescherming: | Ja |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Mechanische codering: | Nee |
| Kleurcodering: | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte: | 80 mm |
| Schakelmateriaalhoogte: | 80 mm |
| Schakelmateriaaldiepte: | 29.4 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem): | 1 |
| Uniek Nr.: | lnlES 480 8-8 WH 2V |