BNC Jack to SMA Jack RF Adapter
€ 78,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAABNCJSMAJ
Fabrikantnummer:
RFAABNCJSMAJ
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -65°C |
|---|---|
| Schroefdraadmaat: | 1/4 36UNS 2A |
| Spanning (max.): | 335V |
| VSWR: | < 1.15 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +165°C |
| Lengte behuizing: | 28.80mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >750V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Functie: | Female Bayonet to Female RF Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | Adapter ASTM D 1710 |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 8GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAABNCJSMAJ |