Angled PX0685 Series White Screw Terminals EN60 320-2-2 Standard Sheet E Class I
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0685/WH
Fabrikantnummer:
PX0685/WH
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Stroom (max.): | 10A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Right Angle Male Connector |
| Kleur IEC-connector: | White |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0675,PX0695,PX0578,PX0783,PX0793,PX0793/1 |
| Type IEC EN 60620: | EN60 320-2-2 Standard Sheet E Class I |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPX0685/WH |