Adapterkabel 45 cm blauw - LK-4A2A-F05 blauw
€ 11,27
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
LK-4A2A-F05 blue - 45 cm
Fabrikantnummer:
64.1060-04523
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | Max. 33 V AC/70 V DC |
| Uniek Nr.: | tnm64.1060-04523 |