Aangegoten kabelstekker 3-pins+PE met gestandaardiseerd snoer DIN EN 61984 (VDE 0627) en veiligheidsbeugel
€ 12,37
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 3 k 075 SI 1m
Fabrikantnummer:
931300055
EAN:
04002044215729
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
Aangegoten kabelstekker (ST Series) is een stevige en duurzame stroomconnector. Met een rechte mannelijke opzet en veiligheidsbeugel zorgt het voor een veilige en stabiele verbinding. Deze connector heeft 3 pinnen plus PE in een grijze behuizing en kan een nominale stroom van 10 A aan bij een bedrijfs spanning van 400 V AC/230 V DC. Het voldoet aan de strenge normen van DIN EN 61984 (VDE 0627) en heeft een IP54-beschermingsgraad, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere de betrouwbare prestaties onder verschillende omstandigheden, een robuuste constructie die bestand is tegen een breed temperatuurbereik van -30°C tot +90°C, en een eenvoudig installatieproces dankzij de soldeerverbinding. Dit product is ongeschermd, met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm
Deze aansluitkabel is ideaal voor gebruik in industriële stroomtoepassingen waar veilige, stabiele en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Het is geschikt voor omgevingen waar duurzaamheid en betrouwbaarheid vereist zijn, zoals fabrieken, automatiseringssystemen en andere industriële omgevingen.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere de betrouwbare prestaties onder verschillende omstandigheden, een robuuste constructie die bestand is tegen een breed temperatuurbereik van -30°C tot +90°C, en een eenvoudig installatieproces dankzij de soldeerverbinding. Dit product is ongeschermd, met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm
Deze aansluitkabel is ideaal voor gebruik in industriële stroomtoepassingen waar veilige, stabiele en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. Het is geschikt voor omgevingen waar duurzaamheid en betrouwbaarheid vereist zijn, zoals fabrieken, automatiseringssystemen en andere industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir931300055 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 931300055 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA 6 GF |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | EI 4 (EPDM) |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | H05RR-F 4G0.75 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Geleiderdoorsnede: | 0.75 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | Straight with safety bracket |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | EM 3 (EPDM) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -25°C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Lange omschrijving (#1): | Sinlge-Ended Cordset (ST Series): Male, straight with safety bracket, 3-pin+PE, grey housing, 400 V AC/230 V DC, 10 A |
| Behuizingskleur: | grey |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | STAS 3 k 075 SI 1m |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |