ASi passieve module
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0911 ANC 002/5 M
Fabrikantnummer:
10925
EAN:
04020841140327
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASi passieve module is een robuust apparaat ontworpen om efficiënte connectiviteit in AS-Interface netwerken te faciliteren. Met 4 poorten integreert deze module eenvoudig in uw systeem via de AS-Interface standaard ronde kabelverbinding. Opmerkelijk zijn de M12, 5-polige, A-gecodeerde en M23, 6-polige I/O-verbindingen, die veelzijdige toepassingsmogelijkheden bieden. Gemaakt met een duurzame plastic PUR-behuizing, zorgt deze module voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in verschillende industriële omgevingen. Het heeft een IP67-beschermingsgraad, waardoor het zeer goed bestand is tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met een Hirschmann- of Lumberg Automation-connector.
Een van de belangrijkste voordelen van deze module is het operationele temperatuurbereik van -25 °C tot 80 °C, wat betrouwbare prestaties biedt in diverse klimatologische omstandigheden. De open uiteinde control kabel interface verhoogt bovendien de flexibiliteit en eenvoud van installatie. Bovendien maakt de 24 V DC actuator voedingsspanning naadloze integratie in standaard industriële systemen mogelijk.
Deze module is geschikt voor diverse toepassingen, van fabrieksautomatisering tot industriële procescontrole. De ondersteuning voor 2-, 3- en 4-draads invoerbedrading, gecombineerd met de galvani gescheiden digitale uitgangskanalen, maakt het een ideale keuze voor het verbeteren van operationele efficiëntie in verschillende omgevingen. Of het nu gaat om nieuwe installaties of upgrades, de ASi passieve module voldoet aan de behoeften van complexe netwerkomgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze module is het operationele temperatuurbereik van -25 °C tot 80 °C, wat betrouwbare prestaties biedt in diverse klimatologische omstandigheden. De open uiteinde control kabel interface verhoogt bovendien de flexibiliteit en eenvoud van installatie. Bovendien maakt de 24 V DC actuator voedingsspanning naadloze integratie in standaard industriële systemen mogelijk.
Deze module is geschikt voor diverse toepassingen, van fabrieksautomatisering tot industriële procescontrole. De ondersteuning voor 2-, 3- en 4-draads invoerbedrading, gecombineerd met de galvani gescheiden digitale uitgangskanalen, maakt het een ideale keuze voor het verbeteren van operationele efficiëntie in verschillende omgevingen. Of het nu gaat om nieuwe installaties of upgrades, de ASi passieve module voldoet aan de behoeften van complexe netwerkomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut10925 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 10925 |
| Hoogte: | 36 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, PUR |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | 0911 ANC 002/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASi passive module, 4 ports; Connection for AS-Interace standard round cable |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | ASi |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Productsubfamilie: | ASi |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| CE: | |
| Kabellengte: | 5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 36 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Aandraaimoment (voedingsaansluiting): | M23: |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |