ASB with FIXCON connector, 8 ports, LED, M23 12-poles
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSU 12-ASB 8/LED 5-4-331/7,5 M
Fabrikantnummer:
65235
EAN:
04020841563478
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | 65235 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 65235 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Artikelomschrijving: | RSU 12-ASB 8/LED 5-4-331/7,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 8 ports, LED, M23 12-poles |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Materiaal contacthouder (#1): | ASB: PA | M23: PBT |