ASB met FIXCON plug-verbindingsstuk
€ 141,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS 8/LED 5-4
Fabrikantnummer:
11130
EAN:
04020841003950
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON plug-verbindingsstuk is een veelzijdige module met 8 poorten, LED-indicatoren en een M23-connector. Ontworpen voor robuust industrieel gebruik, is de module gehuisvest in duurzaam oranje plastic (TPU) en biedt het een hoge beschermingsgraad van IP67, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. De I/O-verbinding maakt gebruik van een M12, 5/4-polen, A-gecodeerde configuratie, terwijl de controlekabelinterface M23, 12-polen ondersteunt. De afmetingen van de module zijn 60 mm x 30,3 mm x 152 mm.
Dit product valt op door zijn statusindicatoren: een groene LED voor de systeemvoeding en gele LED's voor poortkanalen, die duidelijk visuele feedback geven. De module werkt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en is compatibel met PNP-sensoren. De actuatoren voeding is nominaal 24 V DC, met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC. De behuizing zorgt ervoor dat voldaan wordt aan vervuilingsgraad 3 volgens EN 60664-1, VDE 0110-1 normen.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, de ASB met FIXCON plug-verbindingsstuk kan worden ingezet voor efficiënte en betrouwbare controle en monitoring. Het compacte ontwerp, gecombineerd met robuust materiaal, maakt het geschikt voor veeleisende werkomstandigheden. Bovendien voldoet deze module aan alle veiligheids- en milieuvoorschriften, inclusief CE, RoHS en UL vermeldingen.
Dit product valt op door zijn statusindicatoren: een groene LED voor de systeemvoeding en gele LED's voor poortkanalen, die duidelijk visuele feedback geven. De module werkt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en is compatibel met PNP-sensoren. De actuatoren voeding is nominaal 24 V DC, met een bereik van 10 V DC tot 30 V DC. De behuizing zorgt ervoor dat voldaan wordt aan vervuilingsgraad 3 volgens EN 60664-1, VDE 0110-1 normen.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, de ASB met FIXCON plug-verbindingsstuk kan worden ingezet voor efficiënte en betrouwbare controle en monitoring. Het compacte ontwerp, gecombineerd met robuust materiaal, maakt het geschikt voor veeleisende werkomstandigheden. Bovendien voldoet deze module aan alle veiligheids- en milieuvoorschriften, inclusief CE, RoHS en UL vermeldingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11130 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11130 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Box: TPU, self- extinguishing |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS 8/LED 5-4 |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON plug-in connection, 8 ports, LED, M23 connection |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Technische tekeningen: | 935981030Zchng1.bmp |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA GF, self- extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF, self- extinguishing |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | < lt/ > 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | Cu/Au |