ASB met FIXCON-connector
€ 328,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSU 19-ASBV 8/LED 5-242/15 M
Fabrikantnummer:
64620
EAN:
04020841562433
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut64620 |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 64620 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Artikelomschrijving: | RSU 19-ASBV 8/LED 5-242/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, M23 19-poles, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Contacthouder: | PA GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF, self-extinguishing |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |