ASB met FIXCON-connector
€ 247,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-255/5 M
Fabrikantnummer:
11170
EAN:
04020841243899
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een veelzijdig en robuust component, ontworpen voor industriële toepassingen. Met 8 poorten met M12, 5-polige, A-gecodeerde aansluitingen, ondersteunt het dubbele I/O per poort, wat het ideaal maakt voor complexe signaaldistributietaken. Het apparaat is uitgerust met LED-indicatoren voor de status van de systeemvoeding en poortactiviteit, wat de bruikbaarheid en monitoring vergroot. De connector is gehuisvest in een duurzame plastic TPU-behuizing met een IP67-beschermingsclassificatie, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Het apparaat werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C, geschikt voor verschillende operationele omstandigheden.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder de hoge IP67-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water, en het daarmee geschikt maakt voor veeleisende industriële omgevingen. De dubbele I/O-per-poortconfiguratie biedt flexibelere aansluitmogelijkheden, vermindert de behoefte aan meerdere connectors en vereenvoudigt de installatie. Daarnaast bieden de LED-indicatoren duidelijke visuele feedback over de systeemstatus, wat de operationele efficiëntie en probleemoplossing verbetert.
De ASB met FIXCON-connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringssystemen, machines en complexe controlenetten waar betrouwbare en efficiënte signaaldistributie van cruciaal belang is. Het robuuste ontwerp en de flexibele I/O-configuratie maken het geschikt voor industrieën zoals de maakindustrie, de automobielindustrie en procescontrole, waar duurzaamheid en prestaties van groot belang zijn.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder de hoge IP67-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water, en het daarmee geschikt maakt voor veeleisende industriële omgevingen. De dubbele I/O-per-poortconfiguratie biedt flexibelere aansluitmogelijkheden, vermindert de behoefte aan meerdere connectors en vereenvoudigt de installatie. Daarnaast bieden de LED-indicatoren duidelijke visuele feedback over de systeemstatus, wat de operationele efficiëntie en probleemoplossing verbetert.
De ASB met FIXCON-connector is ideaal voor toepassingen in automatiseringssystemen, machines en complexe controlenetten waar betrouwbare en efficiënte signaaldistributie van cruciaal belang is. Het robuuste ontwerp en de flexibele I/O-configuratie maken het geschikt voor industrieën zoals de maakindustrie, de automobielindustrie en procescontrole, waar duurzaamheid en prestaties van groot belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 11170 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-255/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port, STL255 |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut11170 |