ASB met FIXCON-connector
€ 113,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242-RS190M
Fabrikantnummer:
105477
EAN:
04020841744693
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het ASB met FIXCON-connector is een veelzijdige verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Met 8 poorten en dubbele I/O per poort zorgt deze connector voor efficiënte gegevensoverdracht en stroomverdeling. Het apparaat heeft een intuïtieve LED-statusindicator voor elke poort, wat eenvoudig toezicht op de systeemprestaties mogelijk maakt. De behuizing is gemaakt van duurzaam plastic (TPU) en heeft een IP67-classificatie, waardoor het geschikt is voor gebruik in ruwe omgevingen. Het ASB-systeem integreert een M12-bedieningskabelinterface en een 19-polige aansluiting voor verbeterde compatibiliteit en flexibiliteit. Werkend binnen een bereik van -15°C tot 80°C ondersteunt het verschillende sensortypen en bedradingsconfiguraties, waardoor het brede toepassingsmogelijkheden biedt. Bovendien is het product RoHS en China RoHS compliant, wat ervoor zorgt dat het voldoet aan moderne milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105477 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | ASB: 30,3 mm | 1 1/8": Ø31 mm |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242-RS190M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port, 1 1/8" |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 3-polig + PE: | 3 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Afmetingen (B x H x D): | ASB: 60 mm x 30,3 mm x 152 mm | 1 1/8":Ø31 mm x 78,3 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Uniek Nr.: | aut105477 |