ASB met FIXCON-connector
€ 160,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4/LED 5-271/5 M
Fabrikantnummer:
17170
EAN:
04020841272783
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een robuuste en flexibele oplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Met 4 poorten en LED-indicatoren biedt het efficiënte dubbele I/O-configuratie per poort. De M12, 5-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen zorgen voor betrouwbare en veilige gegevensoverdracht. De kunststof TPU-behuizing in een opvallende oranje kleur garandeert duurzaamheid en zichtbaarheid. Het apparaat biedt een hoge bescherming met een IP67-classificatie, waardoor het geschikt is voor veeleisende omstandigheden. De ASB werkt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en voldoet aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen. Het beschikt ook over goedkeuringen van cULus en CSA.
De belangrijkste voordelen van de ASB met FIXCON-connector zijn de flexibiliteit in bedrading met 2-, 3- en 4-draads configuraties voor digitale ingangskanalen en 2- en 3-draads voor digitale uitgangskanalen. Deze connector kan een stroom van maximaal 1,5 A per connector en module verwerken, wat zorgt voor een efficiënte stroomvoorziening en gegevensoverdracht voor aangesloten apparaten. De LED-indicatoren geven duidelijke statusinformatie, wat het monitoren en oplossen van problemen verbetert.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, kan de ASB met FIXCON-connector worden toegepast in uiteenlopende industriële toepassingen waar betrouwbare en veilige verbindingen vereist zijn. Dankzij de hoge beschermingsgraad, duurzame constructie en naleving van internationale normen is dit product geschikt voor zware omgevingen en biedt het langdurige prestaties en betrouwbaarheid.
De belangrijkste voordelen van de ASB met FIXCON-connector zijn de flexibiliteit in bedrading met 2-, 3- en 4-draads configuraties voor digitale ingangskanalen en 2- en 3-draads voor digitale uitgangskanalen. Deze connector kan een stroom van maximaal 1,5 A per connector en module verwerken, wat zorgt voor een efficiënte stroomvoorziening en gegevensoverdracht voor aangesloten apparaten. De LED-indicatoren geven duidelijke statusinformatie, wat het monitoren en oplossen van problemen verbetert.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, kan de ASB met FIXCON-connector worden toegepast in uiteenlopende industriële toepassingen waar betrouwbare en veilige verbindingen vereist zijn. Dankzij de hoge beschermingsgraad, duurzame constructie en naleving van internationale normen is dit product geschikt voor zware omgevingen en biedt het langdurige prestaties en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 17170 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4/LED 5-271/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 4 ports, LED, double I/O per port, STL271 |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | Status Indicator (Port) |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.6457 in |
| Diepte (#1): | 118 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 118 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut17170 |