ASB met FIXCON-connector
€ 158,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 4/LED 5-256-RS120M
Fabrikantnummer:
105453
EAN:
04020841744655
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
7
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een veelzijdige en robuuste verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Met 4 poorten, elk met dubbele I/O-mogelijkheid en een M12, 5-polige, A-gecodeerde aansluiting, faciliteert het efficiënte data- en signaaloverdracht. De connector bevat statusindicatoren met groene LEDs voor systeemvoeding en gele LEDs voor poortstatus, waardoor realtime bewaking van de operationele status van het systeem mogelijk is. De behuizing, gemaakt van duurzaam TPU-plastic, biedt een hoge mate van bescherming (IP67) en is gegoten voor extra betrouwbaarheid. Zijn compacte afmetingen (60 mm x 30,3 mm x 118 mm) maken hem geschikt voor installaties in ruimtelijk beperkte omgevingen. De connector functioneert efficiënt binnen een temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C en voldoet aan CE- en RoHS-normen, wat zorgt voor veiligheid en milieuvriendelijkheid. Ideaal voor gebruik in systemen die een betrouwbare connector voor PNP-sensortypen vereisen, ondersteunt dit product een breed scala aan toepassingen in automatiserings- en besturingssystemen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105453 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Hoogte: | ASB: 30,3 mm | 1 1/8": Ø31 mm |
| Behuizingskleur: | Yellow |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 4/LED 5-256-RS120M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 4 ports, LED, 1 1/8", double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| China RoHS-conform: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Geleidergrootte: | max. 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Afmetingen (B x H x D): | ASB: 60 mm x 30,3 mm x 118 mm | 1 1/8": Ø31 mm x 78,3 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA / TPU |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut105453 |