ASB met FIXCON connector
€ 193,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSV 8/LED 5
Fabrikantnummer:
11138
EAN:
04020841124297
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON connector biedt robuustheid en veelzijdigheid voor industriële toepassingen. Dit apparaat is uitgerust met 8 poorten, elk voorzien van LED-statusindicatoren en een combinatie van M12- en M23-connectoren voor zowel I/O- als besturingskabelaansluitingen. De dubbele I/O per poort configuratie verbetert de signaalverwerkingsmogelijkheden, waardoor het ideaal is voor complexe systemen. Gemaakt van duurzaam plastic (TPU) en met een IP67-classificatie, biedt het bescherming tegen stof en water. De bedrijfstemperatuur van de module varieert van -15 °C tot 80 °C, waardoor het aanpasbaar is aan verschillende omgevingsomstandigheden. Extra functies zijn onder andere een groene LED-systeemvoedingsindicator, een gele LED-statusindicator per kanaal en naleving van meerdere veiligheidsnormen zoals CE, RoHS en UL. De unit is ontworpen met een vervuilingsgraad van 3 per EN 60664-1 en kan een maximale module stroom van 10 A aan.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11138 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Aantal pinnen: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11138 |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSV 8/LED 5 |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 8 ports, LED, M23 connector, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Technische tekeningen: | 935989017Zchng1.JPG |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale spanning: | 10-30 V |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 8-polig: | 8 - Pin |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Contacthouder: | PA GF, self-extinguishing |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF, self-extinguishing |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn, pre-nickeled and gold-plated |
| Koppelmoermateriaal: | CuZn, nickel-plated |