ASB met FIXCON connector
€ 133,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBSV 6 5
Fabrikantnummer:
11135
EAN:
04020841120282
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON connector is ontworpen voor robuust en betrouwbaar industrieel gebruik. Het beschikt over zes poorten, elk uitgerust met dubbele I/O, wat zorgt voor optimale gegevensoverdracht en stroombeheer. De M23-connector, met 19 polen, biedt een veilige interface voor stuurkabels. Gemaakt van duurzaam plastic (TPU) in een opvallende oranje kleur, is deze unit ingegoten en heeft een indrukwekkende IP67-beschermingsgraad. Het werkt effectief in omgevingstemperaturen van -15 °C tot 80 °C en voldoet aan hoge veiligheids- en milieunormen, waaronder CE en RoHS-naleving. Deze module is perfect voor veeleisende omgevingen en vergemakkelijkt efficiënte verbindingen voor machines en automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11135 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11135 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBSV 6 5 |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 6 ports, M23 connector, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 4.9213 in |
| Diepte (#1): | 125 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 125 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |