ASB met FIXCON-connector naar 1 1/8" plug; 8 poorten; LED
€ 324,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8/LED 5-4-331-RS120M
Fabrikantnummer:
105416
EAN:
04020841744495
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector naar 1 1/8" plug is uitgerust met 8 poorten en LED-indicatoren voor efficiënte statusbewaking. Deze compacte en robuuste module, met afmetingen van 54 mm x 30,3 mm x 127 mm, is ontworpen voor veelzijdige industriële toepassingen. Met M12, 5/4-polige, A-gecodeerde I/O-aansluitingen en een controlekabelaansluiting met een 1 1/8" (Ø31 x 79 mm), 12-polige plug, zorgt dit apparaat voor betrouwbare connectiviteit. De IP67-geclassificeerde behuizing van plastic (geel) en TPU-materiaal verhogen de duurzaamheid en maken gebruik mogelijk in uitdagende omgevingen met temperaturen variërend van -15 °C tot 80 °C.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 105416 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8/LED 5-4-331-RS120M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector to 1 1/8" plug; 8 ports; LED |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Belden merk: | Lumberg-Automation |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | ASB: 54 mm x 30,3 mm x 127 mm; 1 1/8": Ø31 x 79 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut105416 |