ASB met FIXCON connector; 8 poorten
€ 124,82
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8 5-4-331/2 M
Fabrikantnummer:
61016
EAN:
04020841543555
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector biedt een efficiënte en betrouwbare oplossing voor taken in industriële automatisering. Uitgerust met 8 A-gecodeerde M12-poorten, ondersteunt elke poort een enkele I/O-configuratie met standaard aansluitingen. Het apparaat is gehuisvest in een duurzame kunststof TPU-behuizing met IP67-bescherming, wat zorgt voor robuuste prestaties, zelfs in zware omgevingsomstandigheden. De compacte afmetingen (54 mm x 30,3 mm x 127 mm) en de oranje behuizing maken het een gemakkelijk herkenbaar onderdeel op de productievloer.
Voordelen van dit product zijn onder andere verhoogde connectiviteit met meerdere poorten, gemakkelijke en veilige installatie met M12-aansluitingen en betrouwbare werking in een breed temperatuurbereik (-15 °C tot 80 °C). De IP67-classificatie van de behuizing en het ingegoten ontwerp bieden uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen.
De ASB met FIXCON-connector is ideaal voor verschillende toepassingen in industriële automatisering, waaronder het aansluiten van sensoren en actuatoren. Het ondersteunt meerdere bedradingconfiguraties (2-, 3-, 4-draads) en is compatibel met PNP-sensortypen. Het apparaat beschikt over LED's om de status van systeemvoedingen en individuele poorten aan te geven, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en probleemoplossing. Geschikt voor gebruik met Hirschmann/Lumberg Automation-connectoren om de gespecificeerde IP67-classificatie te behouden.
Voordelen van dit product zijn onder andere verhoogde connectiviteit met meerdere poorten, gemakkelijke en veilige installatie met M12-aansluitingen en betrouwbare werking in een breed temperatuurbereik (-15 °C tot 80 °C). De IP67-classificatie van de behuizing en het ingegoten ontwerp bieden uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen.
De ASB met FIXCON-connector is ideaal voor verschillende toepassingen in industriële automatisering, waaronder het aansluiten van sensoren en actuatoren. Het ondersteunt meerdere bedradingconfiguraties (2-, 3-, 4-draads) en is compatibel met PNP-sensortypen. Het apparaat beschikt over LED's om de status van systeemvoedingen en individuele poorten aan te geven, wat zorgt voor eenvoudige monitoring en probleemoplossing. Geschikt voor gebruik met Hirschmann/Lumberg Automation-connectoren om de gespecificeerde IP67-classificatie te behouden.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 61016 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8 5-4-331/2 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut61016 |