ASB met FIXCON-connector; 8 poorten
€ 172,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASB 8 5-4-331/10 M
Fabrikantnummer:
60584
EAN:
04020841541261
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector omvat 8 poorten en een M12, 5/4-polige A-gecodeerde I/O-verbinding. Het maakt gebruik van een enkele I/O per poort bedrading configuratie, en de besturingskabelaansluiting is open-einde. De behuizing van de module is gemaakt van duurzaam plastic TPU met een oranje afwerking en heeft een IP67-beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -15 °C en 80 °C, wat de veelzijdigheid in verschillende omgevingen aantoont. De poorten kunnen elk een maximale stroom van 1,5 A aan, ondersteund door een 24 V DC nominale actuatorspanningsvoeding. Elke poort is uitgerust met gele LED-statusindicatoren, waardoor de bedienbaarheid wordt verbeterd. Bovendien voldoet de eenheid aan CE-, RoHS- en China RoHS-normen en beschikt het over cULus- en CSA-goedkeuringen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 60584 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASB 8 5-4-331/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector; 8 ports |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut60584 |