ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, M23-verbinding
€ 114,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS 8 5-4
Fabrikantnummer:
11129
EAN:
04020841003677
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector, voorzien van 8 poorten en een M23-verbinding, is een zeer betrouwbare interface die is ontworpen om automatiseringsconfiguraties te vereenvoudigen. Gemaakt van duurzaam TPU-plastic en voorzien van een oranje behuizing, is de unit ontworpen om zware omgevingen te weerstaan met een IP67-beschermingsgraad. Elke poort ondersteunt M12, 5/4-polige verbindingen met enkele I/O-configuraties, waardoor het veelzijdig is voor diverse toepassingen. De M23-interface ondersteunt een 12-polige stuurkabel, wat zorgt voor robuuste connectiviteit. De eenheid bevat LED-indicatoren voor de status van de voeding en de poortstatus, wat het bewaken vergemakkelijkt. Werkend binnen een temperatuurbereik van -15°C tot 80°C, voldoet het apparaat aan CE, RoHS en China RoHS-normen, en heeft UL- en CSA-goedkeuringen verkregen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11129 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Artikelnummer (#1): | 11129 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBS 8 5-4 |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON connector, 8 ports, M23 connection |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |