ASB met FIXCON-connector, 8 poorten; M23 12-polige rechte hoek
€ 202,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWU 12-ASB 8/LED 5-4-331/5 M
Fabrikantnummer:
60720
EAN:
04020841542480
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector, 8 poorten; M23 12-polige rechte hoek, is ontworpen voor industriële toepassingen met hoge prestaties. Hij beschikt over 8 poorten met een enkele I/O per poort configuratie en maakt gebruik van een M23 12-polige rechte hoek connector voor de regelkabelinterface. De behuizing, gemaakt van duurzaam plastic TPU, zorgt voor een lange levensduur in uitdagende omgevingen en wordt beschermd door een IP67-classificatie. De oranje behuizingskleur maakt eenvoudige identificatie mogelijk en het product kan bedrijfstemperaturen van -15°C tot 80°C weerstaan. Bovendien voldoet het aan CE- en RoHS-normen, wat veiligheid en milieuvriendelijkheid garandeert. Geschikt voor verschillende industriële toepassingen die robuuste en betrouwbare I/O-verbindingen vereisen, zorgt dit apparaat voor naadloze integratie en werking.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut60720 |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 60720 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, orange |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RSWU 12-ASB 8/LED 5-4-331/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports; M23 12-poles right angle |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Overmoulding: | TPU, self-extinguishing |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 5-polig: | 5 - Pin |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Contacthouder: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | pre-nickled and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and gold-plated |