ASB met FIXCON-connector, 8 poorten; M23 12-polige rechte hoek
€ 227,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWU 12-ASB 8/LED 5-4-331/10 M
Fabrikantnummer:
71807
EAN:
04020841590160
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een zeer betrouwbare en duurzame verbindingsblok, ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Het beschikt over 8 poorten, wat het geschikt maakt voor complexe systemen die meerdere verbindingen vereisen. De M23 12-polige rechte hoek connector zorgt voor een veilige en efficiënte verbinding, waardoor het risico op loskoppelingen tijdens gebruik wordt geminimaliseerd. De behuizing is gemaakt van TPU plastic en biedt robuustheid en duurzaamheid, terwijl het een lichtgewicht structuur behoudt. De opvallende oranje kleur van de behuizing maakt gemakkelijke identificatie in elke opstelling mogelijk. De eenheid behoudt een IP67 beschermingsklasse, wat betrouwbare prestaties garandeert in ruwe omgevingen met blootstelling aan stof en vocht. Bovendien is het compatibel met PNP-sensoren, en het ingegoten ontwerp verbetert de bescherming tegen omgevingsvervuiling. Dit product voldoet aan CE- en RoHS-normen, wat de inzet voor veiligheid en milieu onderstreept. Het apparaat heeft een bedrijfstemperatuurbereik van -15°C tot 80°C, wat veelzijdige toepassing in verschillende industriële omstandigheden mogelijk maakt.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut71807 |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 71807 |
| Pinafmetingen: | Ø 1 mm |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, orange |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RSWU 12-ASB 8/LED 5-4-331/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports; M23 12-poles right angle |
| M12: | M12 |
| Koppelcycli: | max. 100 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | pin contact |
| Breedte: | 54 mm |
| Breedte (#1): | 2.126 in |
| Overmoulding: | TPU, self-extinguishing |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V DC |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Bus met schroefdraad: | CuZn, nickeld |
| CE: | |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | EN 60664-1 (2003/11); VDE 0110-1 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 5-polig: | 5 - Pin |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5 in |
| Diepte (#1): | 127 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 54 mm x 30,3 mm x 127 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Contacthouder: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | pre-nickled and gold-plated |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactoppervlaktemateriaal: | pre-nickled and gold-plated |