ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 428,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242/30 M
Fabrikantnummer:
71608
EAN:
04020841645389
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in verschillende automatiseringssystemen. Deze eenheid beschikt over 8 poorten, elk met dubbele I/O, wat het zeer veelzijdig maakt in complexe toepassingen. De integratie van LED-indicatoren zorgt voor een duidelijke statusbewaking voor de systeemvoeding en individuele kanalen. De M12, 5-polige, A-gecodeerde connectoren zorgen voor veilige verbindingen, terwijl de open-eind besturingskabelinterface flexibiliteit biedt in verschillende opstellingen. De behuizing, gemaakt van duurzaam plastic (TPU), heeft een IP67-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water. Bestand tegen temperaturen van -15 °C tot 80 °C, is het geschikt voor verschillende omgevingsomstandigheden. Het apparaat is RoHS- en CE-conform, wat voldoet aan belangrijke veiligheidsnormen. De ASB-module is beschikbaar in meerdere varianten om aan verschillende systeemvereisten te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 71608 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242/30 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut71608 |