ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 373,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242/25 M
Fabrikantnummer:
38768
EAN:
04020841402326
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een veelzijdige en robuuste verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Het omvat 8 poorten met M12, 5-polige A-gecodeerde connectors, elk ondersteund door dubbele I/O per poort. De unit heeft LED-indicatoren voor systeem- en poortstatusbewaking, wat duidelijke visuele feedback biedt. Gehuisvest in een duurzame behuizing van plastic TPU, is het connectorsysteem ontworpen om zware omgevingsomstandigheden te weerstaan met een IP67 beschermingsgraad, wat zorgt voor betrouwbare prestaties zelfs onder ongunstige omstandigheden. Het ondersteunt een breed bedrijfs temperatuurbereik van -15 °C tot 80 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. De ASB met FIXCON-connector is ook RoHS en CE conform, wat naleving van wereldwijde veiligheids- en milieunormen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 38768 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242/25 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut38768 |