ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 313,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242/15 M
Fabrikantnummer:
11166
EAN:
04020841243882
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort is een zeer duurzaam verbindingsapparaat ontworpen door Belden. Met 8 poorten met M12 5-polige A-gecodeerde aansluitingen en dubbele I/O per poort, zorgt deze netwerkmodule voor een robuuste en betrouwbare prestatie. Het apparaat is gehuisvest in TPU-plastic materiaal met een IP67-classificatie voor superieure bescherming tegen omgevingsomstandigheden, waardoor het ideaal is voor industriële toepassingen. De unit bevat LED-indicatoren voor systeem- en poortstatussen, waardoor monitoring en diagnostiek worden vereenvoudigd. Het apparaat functioneert efficiënt binnen temperaturen variërend van -15 °C tot 80 °C en kan een stroom van maximaal 1,5 A per connector en per module aan, wat zorgt voor een adequate verwerking van verschillende inputs en outputs. Naleving van CE, RoHS- en China RoHS-normen onderstreept verder de betrouwbaarheid en veiligheid. Deze module is bijzonder nuttig in complexe geautomatiseerde systemen die nauwkeurige controle en bewaking van meerdere inputs en outputs vereisen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 11166 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut11166 |