ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbele I/O per poort
€ 268,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242/10 M
Fabrikantnummer:
11165
EAN:
04020841243875
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een uiterst efficiënte en betrouwbare connector ontworpen voor industriële automatiseringssystemen. Hij beschikt over 8 poorten, elk voorzien van LED-indicatoren, en ondersteunt dubbele I/O per poort, wat de signaaloverdrachtsmogelijkheden verbetert. De connector is compatibel met M12, 5-polige, A-gecodeerde I/O-verbindingen, en biedt een robuuste behuizing van kunststof en TPU, met een IP67 beschermingsgraad, die duurzaamheid en weerstand tegen stof en water garandeert. De open eind controlekabelaansluiting zorgt voor flexibele integratie in verschillende systemen, terwijl het PNP-sensortype en de 24 V DC actuatorvoedingsspanning het geschikt maken voor betrouwbare digitale input en output operaties in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 11165 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut11165 |