ASB met FIXCON-connector, 8 poorten, LED, dubbel I/O per poort
€ 203,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBV 8/LED 5-242/3 M
Fabrikantnummer:
61210
EAN:
04020841545337
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De ASB met FIXCON-connector is een robuuste en efficiënte oplossing voor industriële toepassingen. Met 8 poorten en uitgerust met een dubbele I/O-configuratie per poort, verbetert dit apparaat de connectiviteits- en datatransmissiemogelijkheden. De LED-indicatoren zorgen voor een duidelijke visuele status voor eenvoudige bewaking. De M12, 5-polige, A-gecodeerde connectoren zorgen voor betrouwbare en veilige verbindingen. De behuizing is gemaakt van duurzaam plastic TPU-materiaal in een opvallende oranje kleur, wat zowel esthetische aantrekkingskracht als hoge prestaties onder zware omstandigheden biedt.
Een van de belangrijkste voordelen van deze ASB met FIXCON-connector is de hoge beschermingsgraad van IP67, waardoor hij zeer bestand is tegen stof en water. Daarnaast functioneert het apparaat binnen een breed temperatuurbereik, van -15 °C tot 80 °C, waardoor het effectief kan presteren in diverse industriële omgevingen. Het ingegoten ontwerp verbetert verder de duurzaamheid en levensduur, waardoor de interne componenten worden beschermd tegen externe omgevingsfactoren.
Deze ASB met FIXCON-connector is geschikt voor verschillende industriële toepassingen die betrouwbare datacommunicatie en robuuste connectiviteitsoplossingen vereisen. Hij kan worden gebruikt in complexe automatiseringssystemen, productie-installaties en zware omgevingsomstandigheden waar betrouwbare prestaties cruciaal zijn. De compatibiliteit van het apparaat met een breed scala aan industriële sensoren en actuatoren maakt het een veelzijdig en essentieel onderdeel in moderne industriële installaties.
Een van de belangrijkste voordelen van deze ASB met FIXCON-connector is de hoge beschermingsgraad van IP67, waardoor hij zeer bestand is tegen stof en water. Daarnaast functioneert het apparaat binnen een breed temperatuurbereik, van -15 °C tot 80 °C, waardoor het effectief kan presteren in diverse industriële omgevingen. Het ingegoten ontwerp verbetert verder de duurzaamheid en levensduur, waardoor de interne componenten worden beschermd tegen externe omgevingsfactoren.
Deze ASB met FIXCON-connector is geschikt voor verschillende industriële toepassingen die betrouwbare datacommunicatie en robuuste connectiviteitsoplossingen vereisen. Hij kan worden gebruikt in complexe automatiseringssystemen, productie-installaties en zware omgevingsomstandigheden waar betrouwbare prestaties cruciaal zijn. De compatibiliteit van het apparaat met een breed scala aan industriële sensoren en actuatoren maakt het een veelzijdig en essentieel onderdeel in moderne industriële installaties.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Uitgangsbedrading: | 2-, 3-wire |
| Verpakkingseenheid: | 200 pieces |
| Artikelnummer (#1): | 61210 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to EN 60664-1, VDE 0110-1 |
| Hoogte: | 30,3 mm |
| Behuizingskleur: | Orange |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, TPU |
| Ontvlambaarheid: | housing: UL 94 HB contact holder : UL 94 V-2 |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | ASBV 8/LED 5-242/3 M |
| Lange omschrijving (#1): | ASB with FIXCON-connector, 8 ports, LED, double I/O per port |
| M12: | M12 |
| Ingegoten: | |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Type contact / Geslacht: | fork spring |
| UL-keurmerk: | cULus Listed, UL 508 |
| UL-bestand: | E104696 |
| Breedte: | 60 mm |
| Breedte (#1): | 2.3622 in |
| Status Indicator (System Supply): | LED green |
| Statusindicator (poort): | LED yellow per channel |
| Productsubfamilie: | Classic |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Achterzijde montage: | Rear-mounting |
| RoHS-conform: | |
| Sensortype: | PNP |
| Borgring: | POM, black |
| Belden merk: | Hirschmann |
| CE: | |
| CSA: | Yes, via UL |
| China RoHS-conform: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -15 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| 6-polig + PE: | 6 - Pin + PE |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -15 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 5.9843 in |
| Diepte (#1): | 152 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 60 mm x 30,3 mm x 152 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0.5 Nm |
| Stroom per module: | max. 1,5 A |
| Stroom per connector: | max. 1,5 A |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Uniek Nr.: | aut61210 |